wtorek, 2 sierpnia 2016

Lisa De Jong - Kiedy pada deszczOdkąd sięgam pamięcią, Beau Bennett był moim najlepszym przyjacielem. Kochałam się w nim, zanim wszystko się zawaliło. Teraz chłopak chce ode mnie czegoś więcej, ale nie jestem w stanie mu tego dać. Wszystko się zmieniło. Chciałabym móc powiedzieć mu dlaczego, ale nie potrafię.

Nie wiedziałam, jak bardzo go potrzebuję, póki nie wyjechał na studia, a ja zostałam kompletnie sama.

Pewnego dnia do miasta zawitał Asher Hunt.

Chłopak z ciemnymi, urzekającymi oczyma i zarozumiałym uśmieszkiem tchnął życie w to, co ze mnie pozostało. Pomógł mi zapomnieć o bólu, który więził mnie już od tak dawna. 

Byłam zraniona.
Zostałam ocalona.
Odzyskałam nadzieję.
Tamtej nocy myślałam, że to koniec mojej historii, jednak teraz wiem, że był to jej nowy początek.

Przynajmniej dopóki pewien sekret nie wywrócił mojego świata do góry nogami…
Ponownie.


Wydawało się, że to będzie zwykły dzień. Bo co by się mogło stać? Ale to właśnie w tym dniu życie Kate wywraca się do góry nogami. Po tym nic już nie będzie takie samo. Dziewczyna zmienia się z dnia na dzień. Z pogodnej, uśmiechniętej i mającej wielkie plany na życie, zmienia się w osobę, która się nie uśmiecha i rezygnuje z planów na przyszłość. Wszyscy to zauważają lecz nikt nie wie dlaczego taka jest. Kate nie zdradza nikomu swojego sekretu. Przyjaciele się od niej odwracają oprócz jednego chłopaka - Beau. Znają się od najmłodszych lat i wydaje się, że nic nie jest w stanie zniszczyć ich przyjaźni. Ale Beau musi wyjechać na studia zaś Kate zostaje w miasteczku. Pracuje w restauracji i to właśnie tam poznaje Ashera. Przystojnego, tajemniczego mężczyznę, który powoli zdobywa jej serce, pomaga jej walczyć z przeszłością, sprawia że dziewczyna zaczyna na nowo żyć, a przede wszystkim - zaczyna się uśmiechać. Tych dwoje połączy niesamowite uczucie, ale sekret, który skrywa Asher złamie jej serce.


I nie tylko jej, bo czytelnikom również. Nie istnieją odpowiednie słowa aby opisać tę książkę. Po prostu była piękna. Dowodem tu jest, że wielu rzeczom nie uda się złamać prawdziwej przyjaźni, a miłość jest w stanie wyleczyć nawet nasze największe lęki. Wystarczy tylko odpowiednia osoba. Zdecydowanie warto poświęcić kilka chwil na zapoznanie się z historią Kate i Ashera. To nic, że wylejemy na niej morze łez. Właśnie takie książki udowadniają nam, że mamy jeszcze w sobie jakieś uczucia. 😊

P.S. Asher, wszystkie gwiazdy są Twoje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mój czytelniczy świat , Blogger