środa, 31 sierpnia 2016

K.N. Haner - Na szczycie

Cóż ja mogę innego powiedzieć oprócz tego, że jest wspaniała?! Ta książka wręcz wciągnęła mnie w świat rocka, bogactwa, seksownych facetów i gorącego seksu. Wbrew pozorom fabuła nie skupia się na samych scenach erotycznych. Poruszane są tu takie tematy jak miłość, przyjaźń "do grobowej deski", trudne dzieciństwo, molestowanie i przemoc domowa.
Książka z początku była bardzo zabawna. Uśmiałam się z Rebeki i Treya. Ich dialogi są po prostu doskonałe. Są przyjaciółmi i nie mają przed sobą tajemnic więc ich szczere rozmowy mnie po prostu rozbroiły. Autorka stworzyła bohaterów, w których można się zakochać, a zaraz ma się chęć ich spoliczkować (ale to tak z miłości). Każdy wątek ma jakiś sens, nie ma tu raczej przypadkowych akcji. Serce raz się raduje ze szczęścia, a zaraz dostajemy niezłego kopa w tyłek na opamiętanie.
Jeśli tylko lubicie literaturę erotyczną to jest to dla was pozycja must read. Nie żałuję ani chwili na przeczytanie tej książki i już nie mogę się doczekać drugiego tomu ❤


OPIS WYDAWCY:
Singielka Rebeka Staton z powodu bardzo trudnej sytuacji życiowej zarabia na utrzymanie jako striptizerka w nocnym klubie go-go i dzieli mieszkanie ze swoim najlepszym przyjacielem. Pewnego dnia występuje w stroju anioła, a jej pokaz ogląda niezwykle przystojny menadżer najlepszego zespołu rockowego w kraju – Sedrick Mills. Ich spojrzenia krzyżują się, Rebeka zapomina o wykonywanym układzie tanecznym, za co właścicielka lokalu wyrzuca ją z pracy. Mogłoby się wydawać, że w tym momencie dziewczyna się załamie, jednak dzięki niezwykłej propozycji tajemniczego gościa dzieje się zupełnie inaczej. Rebeka dołącza do zespołu i wraz z nim rusza w roczne tournée, podczas którego całe jej dotychczasowe życie zupełnie się odmieni. Hollywood, Las Vegas i Denver to jedne z licznych przystanków obfitującej w przygody podróży. Trudne dzieciństwo, problemy z matką i zdolność pakowania się w kłopoty sprawiają, że przeszłość wróci w najmniej oczekiwanym momencie, a życie Rebeki skomplikuje się jeszcze bardziej. Ogromna namiętność, pasja, przyjaźń i miłość, która jest w stanie wytrzymać wiele... ale czy wszystko?
„Na szczycie” to pełna erotycznych niespodzianek i romantycznej miłości powieść o tym, że warto mieć marzenia i nie ulegać przesądom, ponieważ nigdy nie wiadomo, jak skończy się to, co wcale się dobrze nie zaczęło.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mój czytelniczy świat , Blogger