poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Magda Stachula - Idealna
Anita prawie nie wychodzi z domu. Podgląda ludzi przez kamery miejskiego monitoringu. To jej okno na świat, które pozwala kontrolować wszystko i wszystkich. I zapomnieć o sypiącym się małżeństwie oraz dziecku, które bardzo chciałaby mieć. 
Pewnego dnia znajduje w szafie sukienkę, której nie kupiła. Później szminkę, która jej nie pasuje. Potem wydarza się coś jeszcze…
Ktoś wie o niej wszystko. I powoli realizuje swój plan.
Thriller psychologiczny, którego nie będziesz mógł odłożyć. Takiej autorki jeszcze w Polsce nie było.


Z ciężkim bólem serca muszę przyznać, że przegrałam zakład. Anita z początku bardzo mnie denerwowała. Z pewnością wiecie jak bardzo irytujące są bohaterki, które nie mogą zajść w ciążę i przez to ciągle coś im nie pasuje. Taka właśnie jest Anita, ale później dowiadujemy się, że miała ku temu powód. Książka niesamowicie wciąga. Wręcz nie można się od niej oderwać, bo z każdą stroną robi się coraz bardziej intrygująca. Jest w niej mnóstwo zagadek, które z czasem łączą się w jedną całość. Niektóre rzeczy można przewidzieć, ale myślę, że taki był zamiar autorki aby później zaskoczyć nas czymś innym. Rozwiązanie reszty zagadek jest po prostu genialne! Chcę więcej takich IDEALNYCH powieści!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mój czytelniczy świat , Blogger