sobota, 1 października 2016

Tanya Burr - Love, Tanya
Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Insignis Media. 


28 września swoją premierę miała książka "Love, Tanya", w której znajdziemy mnóstwo przydatnych rzeczy.
Autorka zdradza nam swoje sekrety na to jak zrobić idealny makijaż, jakie produkty dobrać, jak prawidłowo określić nasz rodzaj cery oraz kształt sylwetki.
Dowiemy się również jak pielęgnować włosy i paznokcie czyli to, co lubimy najbardziej. Ja uwielbiam eksperymentować że swoimi paznokciami, chyba czas je znowu zapuścić.
Oprócz tego w książce mamy kilka przepisów na różne potrawy i słodkości. Ciastka, ciasta, zdrowe śniadania i oczyszczające koktajle - uczta dla naszego podniebienia. Już mam chęć wypróbować te przesmacznie wyglądające ciastka z kawałkami czekolady... mmm :D
Jeśli chodzi o takie życiowe sprawy to Tanya radzi nam jak osiągnąć w życiu to czego chcemy, podsuwa pomysły na randki itp.
Autorka opowiada nam trochę o sobie m.in. o swoim dzieciństwie, dorastaniu, podróżach, chłopaku i swojej karierze. Dzieli się swoim doświadczeniem w blogowaniu i vlogowaniu więc możemy się dowiedzieć co zrobić, aby być jeszcze lepsi w tym co robimy.
Uważam, że osoby zainteresowane tymi tematami będą usatysfakcjonowane. Książka posiada w środku zdjęcia więc też jest przyjemniejsza dla oka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mój czytelniczy świat , Blogger